Vítejte na stránkách firmy Dřevomateriály Krejcarová.

Vznik firmy se datuje k 1. 1. 1998 – kdy jsme oficiálně zahájili prodej zboží. Začali jsme v pronajatých prostorách. První naší investicí byl vysokozdvižný vozík Desta, bez kterého se naše práce neobešla.

Naše firma je zcela rodinný podnik. Majitelka Ivana Krejcarová, společník Jaroslav Krejcar a další rodinní příslušníci. Začínali jsme s několika druhy zboží a to hlavně lamina, dřevotřísky a pracovní desky. Posléze jsme začali sortiment rozšiřovat a tak jsme potřebovali větší a hlavně vlastní prostory. Ty se nám podařilo v srpnu 1998 sehnat. Objekt se nacházel nedáleko stávajícího působiště, v podstatě v centru města na přístupnějším místě.

S větším manipulačním prostorem od srpna 98 do prosince 98 nás čekala těžká práce. Běžný provoz prodejny pokračoval a po prodejní době se pracovalo na novém objektu. Vše jsme dělali vlastními silami. Vybudování prostoru prodejny, kanceláře, sociální zařízení, elektrická instalace, topení, svařování regálů apod. Nejhorší oříšek byl zrušení stávající rampy bránící vstupu do budovy, jednání s úřady, různá povolení a nakonec zavezení pískem a betonování.

Toto vše se podařilo zvládnout a v druhé polovině prosince 98 jsem se stěhovali do nových prostor. Postupně jsme vybavili celé prostory skladu stojany a regály na zboží. V srpnu 2001 jsme zakoupili nový vysokozdvižný vozík.

V současné době nabízíme celkový sortiment zboží pro truhláře a ostatní domácí kutily. – laminované desky, dřevotřísky, OSB, sololaky, MDF, překližky, laťovky, spárovky, pracovní desky, dřezy, dvířka na kuchyňské linky, plovoucí podlahy, masivní podlahy, palubky, hoblované zboží, eurohranoly, kování, úchytky, lepidla, tmely, laky.